ריקוד החיים
איש אחד , אדם שמו , קיבל הזמנה מהודרת לנשף ריקודים ענק ב "אולם החיים" . כתוב היה בהזמנה שיכין את עצמו לכך שהנשף עשוי להימשך מאה עשרים שנה ויותר. באופן טבעי התרגש אדם מאד. הוא התכונן רבות לנשף. בערב המיועד לבש חליפת טוקסידו שחורה, עניבת פרפר, נעליים תואמות , הסתרק , הזליף אפטר-שייב ויצא לדרך.


כבר בכניסה לאולם הריקודים קלט בזווית עינו שעל הרחבה מחוללת לבדה רקדנית מהממת , עוצרת נשימה ממש. הוא הביט ברקדנית משתאה ומוקסם כולו . מישהו שקלט את מבטו של אדם לחש באוזנו שמדובר ב'באלי המקודשת', הרקדנית הטובה ביותר בעולם , אישה שכל ריקוד איתה הוא חוויה שממלאת את שותפה לריקוד בסיפוק ושמחה.
האיש שלנו שמע והתמלא רצון עז לרקוד עם 'באלי המקודשת'.

הוא רץ לרחבה ,הושיט ל'באלי' את ידו , והזמין אותה לרקוד ביחד את ריקוד הרצון. 'באלי' נענתה בשמחה, לא עברה שנייה ומפינת האולם הגיחה רקדנית אחרת, מקומטת, עלובה ודוחה –'צריך' הערמומית. 'צריך' פנתה לאדם ואמרה: " אני יודעת שאתה רוצה לרקוד עם 'באלי', כמובן. אך טבעי הדבר. די להעיף מבט אחד בשתינו, כדי להבין את מי תעדיף.אבל אתה צריך לרקוד גם איתי ריקוד אחד, ואז תוכל לרקוד איתה כמה שתרצה. "

באי רצון בולט רקד אדם עם 'צריך' הערמומית. 'צריך' דרכה לו על הרגליים, הובילה אותו במקצב מנוגד לקצב הפנימי שלו, אך אדם לא אמר דבר.בינתיים, בפינה ישבה 'באלי המקודשת' וחיכתה.

ברגע שהסתיים ריקוד מעיק זה, רץ אליה אדם מיד. ומשעמדו לצאת בריקוד , שוב הופיעה מולם 'צריך'

ועצרה אותם בתנועת ידה: "אתה צריך קודם ללמוד לרקוד כמה שנים, ורק שתהיה מיומן ובשל לכך, תוכל לרקוד עם 'באלי' את הריקוד האמיתי. "

בעייפות מסוימת גרר אדם את רגליו לסיבוב נוסף עם 'צריך' . הוא רקד איתה כמה שנים, למד והתמחה. מנופף תעודה בידו הוא רץ חזרה ל'באלי' , שהמשיכה לחכות לו. אדם התכופף לעברה ולחש שלעולם לא ינטוש אותה עוד. לא הספיק לסיים את המשפט, והנה הגיחה משום מקום 'צריך' המכשפה: "רגע," היא אמרה, "אתה לא מתכוון לדאוג לרקוד איתה לפני שדאגת לעצמך להכנסה קבועה, לעתיד בטוח ופני שעשית את מה שבאמת , באמת צריך. "

סחוט פסע אדם בעקבותיה של 'צריך' . ביחד הם חיפשו עבורו עבודה שלא הייתה בדיוק מלהיבה, אבל צריך ... מדי פעם הסתובב לאחור כדי להסתכל אם 'באלי המקודשת' עדיין שם . לאט לאט הוא שקע בחיי היום יום, ושכח את קיומה של הרקדנית המדהימה, האישה שחיכתה בסבלנות. אבל ידידנו גם כשנפל מבטו על קרן הזווית שבה היא ישבה , כבר לא ראה אותה .
כך עברו להם חיים שלמים בלי ריקוד מקודש אחד !

אז מה באמת אתם רוצים ?   
מה ממש בא לכם ?
במידה ואתם רוצים להתחיל להגשים ...כדאי שנדבר

שלכם בהוקרה,
           גיא נמרוד
מטפל בכיר ומאמן אישי לחיים
        054-5865435


עכשיו זה התור שלך להצליח
לקביעת פגישת הכרות וקבלת פרטים נוספים 
לחץ כאן

ריקוד החיים