סדנאות

סרטון מס' 1

סרטון מס' 2

סרטון מס' 3

סרטון מס' 4

סרטון מס' 5

סרטון מס' 6

סרטון מס' 7

סרטון מס' 8

סרטון מס' 9

סרטון מס' 10

סרטון מס' 11

סרטון מס' 12

סרטון מס' 13


 רוצה לקבל עדכון על מועדי הסדנאות הבאות?  
  
לחיצה כאן להשארת פרטים
  כמו כן ניתן להזמין סדנאות אם יש לך קבוצה מאורגנת שמעוניינת . 

 1. לרקוד את החיים – כיצד עושים את זה בעצם?

"כשהשמחה של האדם היא כל כך גדולה עד שמגיעה לרגליו ורוצה לרקוד, אזי על ידי שרוקד, דהיינו שמגביה את רגליו מן הארץ, עושה בזה תיקון גדול לעצמו ולעולם כולו", כותב רבי נחמן  (ליקוטי מוהר"ן תניינא פ"א) . מכאן אנחנו יכולים ללמוד שגם במקורות שלנו יש חשיבות גדולה לשמחה בחיים ולריקוד.
בסדנה האימונית הזאת ניתן יהיה לגלות את הדרך להפוך את החיים שלך לחיים שמחים יותר ולהיפטר מהדברים שמונעים ממך לחוות את החיים בתחושה של ריקוד שמח ...

בשיטה הייחודית שלי שמבוססת על שיטות האימון והטיפול החדשניות ביותר והיעילות ביותר שהוכיחו את עצמן על אלפי אנשים גם החיים שלך יהפכו לריקוד מלא הנאה וסיפוק.

אם ברצונך לקבל מידע נוסף על הסדנה הזאת  כדאי להצטרף לרשימת התפוצה שלי ולקבל מידע ישירות אלייך למייל 
השאר פרטיך כאן

אם ברצונך לקרוא מאמר שלי על הנושא
http://cafe.themarker.com/post/1161007/


2. מה הזמן מסמן לי ?  סדנת קלפים

    

סדנה חוויתית וכייפית שתאפשר לך לחשב את המסלול של החיים שלך מחדש ולעצב אותם בצורה הטובה ביותר עבורך .

מחקרים הוכיחו שחלק גדול מהמידע שעליו מתבססות ההחלטות שלנו מתחבא בתת מודע שלנו . חלק מהמידע הזה תורם לנו וחלק מהמידע הזה יוצר אצלנו תקיעות .
השימוש בכלים עוקפי מחשבה מאפשר גישה לאותו מידע בצורה נוחה ומהירה מבלי להיתקל במחסומים שקיימים בחשיבה המודעת ועל ידי כך לייעל את התהליך של יצירת עתיד טוב יותר .


אם ברצונך לקבל מידע נוסף על הסדנה הזאת  כדאי להצטרף לרשימת התפוצה שלי ולקבל מידע ישירות אלייך למייל השאר פרטיך כאן


3. לראות מעבר למה שהעין יכולה לראות 
האם באמת אנחנו רואים את מה שיש ?  כולנו יודעים הכול ויחד עם זאת לא בהכרח מצליחים לממש את  כל מה שאנחנו רוצים מה כן ניתן לעשות כדי לשפר את המצב ? איזה עוד אפשרויות קיימות ?

לכל אדם יש תחום עיוורון במודעות שלו ויש דברים שלכאורה האחרים יכולים לראות בנו ואנחנו לא יכולים לראות זאת בעצמנו . בסדנה נגלה מהו תחום העיוורון שלנו וכיצד לראות את מה שהעין שלנו לא יכולה לראות ובכך נאפשר לעצמנו להגדיל את האפשרויות בחירה שעומדות בפנינו.


אם ברצונך לקבל מידע נוסף על הסדנה הזאת  כדאי להצטרף לרשימת התפוצה שלי ולקבל מידע ישירות אלייך למייל השאר פרטיך כאן

לפירוט נוסף צפה בוידאו בעמוד


4. לשחרר את הפלונטר - זוגיות, תקשורת וקשרים
מי אמר שתקשורת בזוגיות זה דבר פשוט ?
עובדתית, למרות שרוב בני האדם מודעים לחשיבות של התקשורת הבינאישית יש רבים שחווים קצרים וקשיים בנושא הזה. מאיפה הקשיים האלו נובעים ? מי ניתן לעשות כדי להתמודד איתם ? אומרים על זוגיות בשביל טנגו צריך שניים אבל מה עושים אלו שלא ממש שולטים בצעדי הריקוד הזה ?  מה עושים אלו שלא יודעים לשמוע את הקצב הנכון ? על שאלות אלו ועוד רבות יינתן מענה במסגרת הסדנה שתאפשר למשתתפים להבין את המורכבות בצורה כזאת שיוכלו לשפר את כישורי התקשורת שלהם .

הסדנא תעסוק בסוגי תקשורת בכלל ובתקשורת זוגית בפרט ותחשוף לפניכם את כל הסודות שלא גילו לכם עד היום על מנת שבסוף הסדנה יהיו לכם יותר כלים ויותר יכולות ליצור תקשורת טובה יותר וגם הבנה עמוקה יותר לשאלה שלרוב נשאלת : "מאיפה נבעו הקצרים התקשורתיים ? "אם ברצונך לקבל מידע נוסף על הסדנה הזאת  כדאי להצטרף לרשימת התפוצה שלי ולקבל מידע ישירות אלייך למייל השאר פרטיך כאן
לקריאת מאמר שלי בנושא:
http://cafe.themarker.com/post/953070/ 5. הפיזיולוגיה של המצוינות
וינס לומברדי  (גביע הסופרבול נקרא על שמו)  אמר :
" איכות החיים של אדם קשורה באופן ישיר למידת ההתחייבות שלו כלפי מצוינות, בלי קשר לתחום העיסוק שלו " . 
חשבת פעם על התענוג ותחושת הסיפוק שמתקבלת ברגע שמבצעים משהו בצורה מצוינת ?
מסתבר שאת התענוג הזה ניתן לשכפל כמעט לכל תחום בחיים ברגע שמבינים את הפיזיולוגיה של המצוינות . על מנת לגלות את הסוד הזה כדאי להבין כיצד לרתום את התת-מודע שלנו לתוך התהליך.
בסדנה נחשוף את התהליכים החיצוניים והפנימיים שיוצרים את המצוינות על מנת שנוכל ליישם אותה בכל תחום שנרצה .


אם ברצונך לקבל מידע נוסף על הסדנה הזאת  כדאי להצטרף לרשימת התפוצה שלי ולקבל מידע ישירות אלייך למייל השאר פרטיך כאן6. צעד אחד קדימה  - המחצית השניה של החייםמטרת  הסדנה הזאת היא ריאליטי צ'ק למציאות שלנו כיום , זיהוי של הדברים שמספקים אותנו ומעשירים אותנו ובדיקה של מה לא מספק  אותנו ומחליש אותנו בהקשר לנושא מרכזי שבו אנחנו עסוקים במסגרת המציאות העכשווית. לאחר שניצור מיפוי של התחומים השונים נבחן כיצד ניתן לעשות צעד אחד קדימה לכיוון המימוש היותר מספק, יותר מעשיר ויותר מעצים.

7.  טאו מעשי בחיי היום יוםבמסגרת סידרת הסדנאות של רוח נפש וגוף (במישור האימוני לחיים) נלמד כיצד מתחברות  התנועות מאומנות הלחימה הסינית הרכה – טאי צ'י לחיי היום יום וכיצד ניתן ליצור חיים בזרימה טובה יותר ע"פ עקרונות הטאו .  העקרונות של אומנות הלחימה טאי-צ'י צומחים מתוך התפיסה הפילוסופית של הטאו שמתאר את אופן הפעולה של היקום.  השאיפה היא לשמור על איזון ועל הרמוניה . שאנחנו מבינים את עקרונות התנועה בגוף קל לנו להפנים את העקרונות האלו גם ברמה הקוגנטיבית ועל ידי כך להתנהל בחיי היום יום בלי מאמץ , בלי מתח ובלי כוחניות תוך כדי שמירה על הרמוניה פנימית וחיצונית .


אם ברצונך לקבל מידע נוסף על הסדנה הזאת  כדאי להצטרף לרשימת התפוצה שלי ולקבל מידע ישירות אלייך למייל השאר פרטיך כאן8. מעגל החיים האינדיאני ומקומי במעגלהמעגל האינדיאני הוא ייצוג סימלי של החיבור המקודש ביננו וכל שותפינו ביקום
לפי פילוסופיות רוחניות ודתיות שונות יש לכל אדם מטרה שלשם השגתה הוא הגיע לעולם. רבים האנשים שמסתובבים עם איזו שהיא תחושה של פספוס או תסכול שהם לא נמצאים במקום שהוא הייעוד שלהם. בסדנה זאת נגלה את היעוד האישי ומימושו דרך מעגל החיים האינדיאני  וכמו כן נלמד לזהות את רכיב הכישרון הייחודי ואת רכיב השרות לאנושות כולה.